Sdílet

Tweet

ICQ banner remover zatočí s otravnou reklamou


Jeden z důvodů, proč lidé sáhnou raději po alternativním klientovy icq je všudypřítomná reklama, která na nás skáče snad z každého okna programu. Sice dokážu pochopit, že tvůrci hledají možnost, jak financovat svůj projekt, avšak co je moc to je moc. V době, kdy ještě naše stroje nebyli tolik výkonné a jedinou možností, jak se připojit k internetu byl analogový modem, to představovalo poměrně velký problém. Zobrazování reklamních bannerů v icq poměrně zpomalovalo celý počítač a tak vznikla myšlenka prográmku icq banner remover. S jeho pomocí lze upravit celou řadu nastavení, jenž v menu rozhodně nenajdete.

Za roky jeho existence došlo jen k jedné zásadní změně, a to nutnosti jeho instalace. Dříve stačilo stažený soubor jen spustit a otravné reklamy byli minulostí. Nyní je již nutné ho nejprve nainstalovat, přičemž pro svůj běh potřebuje přítomnost Microsoft .NET Framework 2. Pokud ho nemáte v počítači již nainstalovaný, Icq banner remover vás automaticky pošle na internetové stránky Microsoftu, kde si jej můžete stáhnout.

Odstranění reklamy v icq

Po spuštění je jako první informace o verzi icq, pro níž je program určen. V našem případě se jedná o icq 7.2 build 3150. Ač by se to mohlo zdát malicherné, je nutné mít stažený prográmek určený pro danou verzi nainstalovaného icq, jinak by jsme se dočkali chybové hlášky, která nás informuje o používané verzi. Odstranění reklam je již nadefinováno předem, takže pokud neplánujete odebrat ještě další součásti icq, stačí již stisknout tlačítko start.