Sdílet

Tweet

ICQ online, bez nutnosti instalace


V České republice patří Icq stále k poměrně rozšířenému im klientovi, jenž nám umožňuje snadnou komunikaci s přáteli. Ale co když se dostanete do situace, kdy nemáte příležitost se dostat ke svému počítači, a přesto se potřebujete připojit ke svému účtu? Odpověď je velice snadná. I při návštěvě u známých či v práci můžete využít možnosti icq online bez nutnosti cokoliv instalovat. Na internetu existuje hned několik variant, jak toho dosáhnout, ale prakticky jsou využitelné jen dvě.

ICQ2Go

První, o níž si povíme je oficiální online klient příznačně pojmenovaný Icq2go. Na první pohled se jedná o zjednodušenou verzi samotného programu, avšak veškeré funkce pro navázání komunikace obsahuje. Krom chatu nabízí i možnost odesílání sms. Snad jedinou nevýhodou je nutnost mít v počítači nainstalovaný Adobe flash player. Využít služby tohoto webového řešení můžeme na stránkách icq.com

Icq přes webové rozhraní bez nutnosti instalace


Meebo.com

Bez debaty bylo meebo.com jednou z nejlepších variant, jak komunikovat nejen přes icq, ale také na Facebooku, jabberu, Aimu, Yohoo, Google talk a dalších. To vše v přehledném a počeštěném klientovi přímo v internetovém prohlížeči. Časy se však změnili a vývojáři meebo se rozhodli svou službu odprodat Googlu za 100 milionů dolarů. To následně 12. července 2012 vedlo k ukončení provozu tohoto bezkonkurenčního online nástroje ke komunikaci na ICQ.